Oligo DX forum pomoże ci usunąć cellulit na ramionach

Cellulit

Zwykle uważa się, ze miejscem, w jakim najczęściej występuje cellulit są przede wszystkim dolne partie ciała, takie jak biodra, uda i pośladki. Niekiedy jednak pomarańczowa skóra płata figle i pojawia sie też w innych miejscach, na przykład na ramionach. Jak sobie z tym radzić? Czy Oligo DX forum rzeczywiście pomoże Ci pokonać cellulit na ramionach?

Cellulit na ramionach to problem, z którym zmaga się wiele kobiet – również tych szczupłych. W przeciwieństwie jednak do cellulitu w dolnych partiach ciała, ktory jest zdecydowanie bardziej powszechny, cellulit na ramionach mają przede wszystkim kobiety dojrzałe. Z wiekiem ramiona dość szybko tracą jędrność, jesli nei dbasz o nie w szczególny sposób i wówczas zaczyna być na nich widoczna pomarańczowa skórka. Jest jednak wiele sposobów na to, by cieszyć się gładką, napiętą skórą ramion, wystarczy trochę silnej woli i stosowania się do kilku rad. Bardzo ważny jest też Oligo DX forum – super krem na cellulit, który rozgromi pomarańczową skórkę bez względu na to, gdzie sie usadowiła.

Cellulit, zwany też skórką pomarańczową to widoczny skutek nierównomiernego rozłożenia komórek tłuszczowych. Skóra jest nierówna, pofałdowana – przypomina skórkę pomarańczy. Najczęściej pojawia się na udach, pośladkach i brzuchu, ale w dotyczy również skóry ramion. Uda i pośladki łatwo ukryć, nie da się jednak ukryć ramion, szczególnie upalnym latem… Jak walczyć z cellulitem na ramionach?

Nie daj zwieść się reklamie!

Przede wszystkim – nie istnieją preparaty, które w 100% zlikwidują cellulit na Twoich ramionach same z siebie. Nawet Oligo DX forum, choć działa bardzo skutecznie wymaga jeszcze dodatkowego zaangażowania. Nie daj się oszukać – bez odpowiedniej diety, przyjmowania dużej ilości płynów i ćwiczeń fizycznych, nie pomogą żadne kremy ani tabletki. Przyczyną powstawania cellulitu jest zaburzony przepływ limfy – środki farmakologiczne na pewno wspomogą kurację, ale nie uwolnią Cię bez problemu, jeśli nie włożysz w walkę odrobiny wysiłku…Zawsze więc, jeśli chcesz naprawdę skutecznie pozbyć się cellulitu musisz połączyć odpowiednią pielęgnację, w tym krem z właściwym odżywianiem się oraz aktywnością fizyczną. tylko taki kompleksowy program antycellulitowy zakończy się sukcesem.

Masaże wodne

W zwalczaniu cellulitu pomocny jest zwykły prysznic. Jeśli zmiany nie są jeszcze bardzo widoczne, sama jesteś w stanie „rozbić” grudki tłuszczu znajdujące się pod skórą. Masuj ramiona słuchawką od prysznica puszczając na zmianę zimną i gorącą wodę, czynność powtarzaj przez ok. 5 minut na każde z ramion. Zabieg ten warto stawać także na inne partie ciała. Najskuteczniejsze jest stosowanie na przemian ciepłego i zimnego strumienia wody, bo taka terapia szokowa znakomicie ujędrnia skórę.

Ćwiczenia gimnastyczne

W walce z cellulitem niezbędne są ćwiczenia fizyczne, które przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z ramion, musisz kłaść nacisk na górne partie ciała. Ćwicz z ciężarkami, rób pompki, jeśli masz taką możliwość – graj w tenisa! Bardzo skuteczną metodą, by ujędrnić ramiona i pozbyć się z nich cellulitu jest pływanie. Wystarczy, że trzy razy w tygodniu będziesz pływać przez pół godziny, a efekty będa wprost zaskakująco dobre. Zresztą pływanie w ogóle odchudza i bardzo korzystnie wpływa na sylwetkę, wysmuklając ją i modelując. Jesli chcesz likwidować cellulit na ramionach, a na pływalni jest jaccuzi to podstawiaj ciało pod silne strumienie, to znakomity masaż, lepszy niż prysznicem.

Dieta, dieta, dieta – niezbędna w walce z cellulitem

Usunięcie cellulitu z ramion wymaga takich samych wyrzeczeń dietetycznych, jak walka z tłuszczykiem na udach czy biodrach. Należy unikać węglowodanów (wyeliminować z jadłospisu pieczywo, ewentualnie jeść wyłącznie razowe, ziemniaki itp.), słodyczy i tłuszczy. Przy walce z cellulitem szczególne znaczenie ma unikalnie soli – sól zatrzymuje wodę w organizmie, a tu najważniejsze jest dokładne oczyszczenie i jak najlepsze filtrowanie organizmu. W związku z tym nalezy unikać też kalorycznych przekąsek, alkoholu i kawy, generalnie wszystkiego, co jest niezdrowe. Jak widać, dieta na cellulit ma niewiele wspólnego z klasycznym odchudzaniem, chodzi tu raczej o to, by jeść zdrowo. Aby pokonać cellulit zadbaj też o picie wystarczającej ilości zdrowych płynów. Unikaj alkoholu, słodzonych soków i napojów gazowanych. Za to pij jak najwięcej wody mineralnej, może być z dodatkiem soku z cytryny, zieloną herbatę, która oczyszcza organizm oraz czerwoną herbatę, ktora spala tłuszcz. Poza tym możesz sięgać też po oczyszczające herbatki ziołowe oraz lekkie i zdrowe soki warzywne oraz ze świeżych owoców. Taka dieta naprawdę działa i to nie tylko na cellulit a po prostu na zdrowie całego organizmu.

Cellulit można pokonać, potrzebna jest tylko silna wola i konsekwencja – stosując się do naszych porad zauważysz pozytywne zmiany już po dwóch tygodniach – będziesz chciała zawsze chwalić się pięknymi, zadbanymi ramionami!

Comments are closed.