Dermology Cellulite Solution – skuteczny krem antycellulitowy

Cellulit

Walczysz z cellulitem od dawna, jednak nic nie pomaga? Wydaje Ci się, że wypróbowałaś już wszystkie domowe metody oraz kosmetyki dostępne w drogeriach?

Skoro skóra pomarańczowa cały czas jest widoczna na Twojej skórze, widocznie jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego sposobu, by się jej pozbyć? No bo czy próbowałaś sprawdzić skuteczność Dermology Cellulite Solution? Dla wielu kobiet jest to jeden z najlepszych kremów antycellulitowych. Dlaczego więc i Ty nie miałabyś z niego skorzystać?

W czym tkwi sekret działania Dermology Cellulite Solution?

Zastanawiasz się, dlaczego akurat ten krem miałby Ci pomóc, skoro masz już za sobą doświadczenia z innymi dostępnymi na rynku specyfikami?

Tajemnica skuteczności Dermology Cellulite Solution tkwi w odpowiednio dobranych składnikach. Specjalna kompozycja, na którą składają się wyłącznie substancje naturalnego pochodzenia – na tym właśnie polega sekret działania preparatu.

Wiadomo przecież, że skuteczne kremy na cellulit, muszą zawierać takie składniki, które będą działały na kilku płaszczyznach jednocześnie. Istotne znaczenie ma to, by trafić w przyczynę skórki pomarańczowej, a nie redukować jej objawy.

Dlatego Dermology Cellulite Solution zawiera w swoim składzie wyłącznie najskuteczniejsze składniki.

  • Kofeina – od dawna wiadomo, że dzięki niej możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tłuszczu. A to dlatego, że zwiększa aktywność lipazy, czyli enzymu odpowiadającego za rozkład trój glicerydów na wolne kwasy tłuszczowe. Ponadto kofeina pobudza krążenie krwi w naczyniach włosowatych.

  • Ekstrakt z alg morskich – przyczyniają się do zwiększenia aktywności lipazy dzięki sporej zawartości jodu. Jednocześnie odpowiadają za zmniejszenie przepuszczalności naczyń krwionośnych. A jak wiadomo – jest to jedna z ważniejszych przyczyn powstawania cellulitu.

  • Kapsaicyna – to substancja, którą zawierają między innymi papryczki chili. Dzięki niej możliwe jest przyspieszenie krążenia krwi, co wspomaga walkę ze skórką pomarańczową. Ponadto – dzięki zdolności utleniania tłuszczu – przyczynia się do jego redukcji, co także jest ważne w przypadku likwidacji skórki pomarańczowej.

  • Ekstrakt z zielonej herbaty – dzięki zdolności przyspieszania krążenia, skutecznie walczy ze skórką pomarańczową.

  • Masło Shea – dzięki właściwościom natłuszczającym, wygładza skórę i zwiększa jej elastyczność. W ten sposób chroni przed ponownym pojawieniem się skórki pomarańczowej. Warto bowiem pamiętać, że utrata jędrności może być czynnikiem wpływającym na powstawanie defektu.

  • Wyciąg ze skrzypu polnego – jako że przyspiesza krążenie krwi, wspomaga redukcję skórki pomarańczowej.

To tylko najważniejsze składniki Dermology Cellulite Solution, które – wzajemnie uzupełniając swoje działanie, przyczyniają się do efektywniejszej walki z niedoskonałościami – grudkami i nierównościami.

Czy to działa?

Dla wielu kobiet Dermology Cellulite Solution jest jedynym skutecznym kremem o działaniu antycellulitowym. Musisz jednak pamiętać, że efekty stosowania preparatu pojawiają się w różnych odstępach czasowych.

Wiele zależy od tego, jak podchodzisz do redukcji skórki pomarańczowej. Czy stosujesz krem doraźnie? Czy może jesteś sumienna i Dermology Cellulite Solution aplikujesz kilka razy dziennie – każdego dnia?

Jak przyspieszyć efekty kuracji?

Chcąc uzyskać optymalne rezultaty i pozbyć się skórki pomarańczowej w znacznie krótszym czasie, musisz wspomóc działanie Dermology Cellulite Solution.

Wystarczy, że jeszcze przed zaaplikowaniem preparatu wykonasz krótki masaż. Wystarczy zaledwie 5-10 minut okrężnych ruchów, szczypania i poklepywania, by skóra znacznie lepiej wchłonęła cenne składniki kremu.

Ponadto, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wprowadziła kilka zmian w swoim jadłospisie (np. ograniczyła do minimum słodkości, wyeliminowała sól i fast-foody).

Dobrze jest również znacznie więcej się ruszać. Aktywność fizyczna nie tylko pozwala schudnąć, ale również modeluje ciało i – co najważniejsze – poprawia nastrój.

Jeśli połączysz to wszystko w jedną kurację, Dermology Cellulite Solution pokaże Ci wszystko, Co potrafi! Wreszcie przestaniesz ukrywać cellulit pod ubraniami, bo on po prostu zniknie. A czy nie właśnie na tym najbardziej Ci zależy?

Comments are closed.